Jsem transformátor, který pomáhá přeměnit staré nepotřebné na nové a funkční.

Kdo jsem

Jmenuji se Eva a jsem intuitivní kouč a průvodce terapiemi Théta léčení (ThetaHealing®), Tichého poradenství (Silent Counselling) a také učení Feng Shui, které jsem studovala. Jsem nevyléčitelný optimista. Když se pro něco nadchnu, tak to s radostí sdílím s celým světem.

Užívám si života s rodinou, přesně tak, jak nám to vyhovuje a radujeme se z malých i velkých věcí. Žijeme tady a teď. Baví mě, co dělám a kam v životě mířím.

Můj příběh

Už od školy si pamatuju, že jsem řešívala svou existenci, proč se mi děje to či ono, chyběl mi pocit naplnění. Cítila jsem, že jsem vždy ta s jinými názory, nebo někam „nepasuji“. Jsem extrovert, miluji kolektiv, poznávání, cestování. V roce 2001 jsem začala hledat tu svou cestu a jak se říká, doma jsem už neměla stání. Vyrazila jsem tedy na zkušenou do světa. První do USA, pak do Anglie.

Poznala jsem spoustou lidí, procestovala mnoho zemí, nastolila jsem celkem úspěšnou kariéru v jedné Evropské Agentuře, žila si, dovolené u moře, krásná výplata, přátelé, Londýn plný příležitostí a zábavy, vypadalo to na idelání život....., ale stále tam něco chybělo.... Začala jsem se účastnit více různých kurzů, workshopů, meditačních večerů a terapií, nabídek bylo nepřeberné množství.... a těch přečtených knih!

Dokonce jsem svého času chodila do chrámu Hare Krishna a tancovala s nimi po ulicích. Na chvíli to většinou pomohlo, ale po nějakém čase se opět ozývalo to chybějící něco, co bych nazvala jako prázdné místo v srdci nebo volání duše. Někdy to bylo těžké, byly chvíle, kdy jsem nedokázala doma za celý den umýt ani hrneček od čaje, byla jsem apatická..... stěží se odhodlala opustit byt. Někdy se mi stalo, že jsem potřebovala nakoupit, vyšla ven, ale s ničím jsem se nevrátila. Pro ostatní jsem byla usměvavá, nedávala jsem na sobě nic znát, ale doma to na mě vyloženě padalo a jak....... A pak jsem to pochopila – právě díky terapii ThetaHealingu a učení Feng Shui. To, co jsem hledala bylo stále se mnou, ve mně. A tak jsem se po asi 16 letech vrátila zpět do ČR. A změnil se mi svět! 🙂

Jak vám můžu pomoct?

Jsem tu pro všechny, co mají pocit, že jim něco v životě chybí, pro ty, co se cítí ztracení a nedokážou vlastně ani říct proč, pro ty, co mají pocit, že se někde zasekli a nedaří se jim třeba něco změnit. Jsem tu i pro ty, kterým chybí motivace nebo už vyzkoušeli všechno možné, ale stále jim připadá, že nic nepomáhá....i pro ty, co se chtějí jenom vypovídat, protože je nikdo neposlouchá...

Zkrátka, pokud jste ztratili směr, ráda vám ho pomůžu znovu najít.

Mám nepřeberné množství životních zkušenností, začínala jsem znovu a znovu, jestli to bylo se stěhováním, kariérou nebo vztahy....

Dnes už mám jasno a vím, kudy by se měla má cesta ubírat. Pomáhat druhým a správně je nasměrovat a namotivovat mě neskutečně naplňuje (vlastně jsem to dělala pořád, ale nějak jsem si to neuvědomovala). 

Intuitivně i s pomocí různých technik se podíváme, kde je příčina vašich problémů a ten se následně pokusíme s vaším svolením vyřešit.

Při sezení (online) používám jako první v ČR poměrně novou a velmi účinnou metodu Tichého poradenství (Silent Counselling). Jde o neinvazivní meridiánovou terapii. Pomocí svalového testu se zjistí, kde v těle jsou energetické bloky a ty se následně uvolní, aniž by se muselo hovořit o problému. Proto je v názvu terapie slovo "Tiché". 

Dále používám Théta léčení (ThetaHealing), krásná jemná technika, kdy jednoduše řečeno nahradíme programy a přesvědčení, které nás blokují za programy nám užitečné.

No a jak do toho zapadá Feng Shui? Můžeme z něho čerpat, je to nekonečná studnice moudrosti, určitě to není jenom o nábytku a harmonizaci prostoru, jak si mnozí myslí. Pokud by jste měli zájem o Feng Shui konzultaci, ráda posloužím svými znalostmi.

Na mém blogu se dozvíte spoustu zajímavých věcí, které vás navedou na správnou cestu.....

Tak neváhej a vykroč pravou 🙂